NOZHAN

خدمات نوژن

نوژن همراه با نیاز های دیجیتال شما

بهترین تجربه
در ایجاد پلت‌فرم آنلاین کسب و کار

01

فعالیت نوژن

نوژن با استفاده از سامانه‌های یکپارچه، فناوری‌های ابری و مهارت تیم‌های چند تخصصی نیاز مشتریان در زمینه پلت فرم و خدمات آنلاین را پاسخ می‌دهد.

نوژن اعتقاد به کیفیت دارد و اهمیت ارتباطات جهانی در فضای آنلاین بزرگترین محرکه‌ی ما است. ما نیاز‌مندی و چشم انداز شما برای توسعه وب‌سایت، اپلیکیشن و یا پلت‌فرم‌های کسب‌و‌کار را مورد بررسی قرار می‌دهیم و با توجه به تخصص‌های چند‌جانبه‌ی شرکت تمام نیازمندی شما را به صورت یکپارچه و متمرکز پاسخ می‌دهیم. تمامی موارد مربوط به طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن شما، سامان‌دهی پلت‌فرم فعلی و یا مدیریت سئو‌ی شما به دست مهندسان و متخصصان شرکت ما قابل انجام است.

02

رویکرد نوژن

نوژن همزمان با نیاز کارفرما، دور‌نمای پروژه را نیز بررسی می‌کند.

ما تنها نیاز فعلی شما را نمی‌بینیم بلکه نیاز‌های آینده شما را نیز پیش‌بینی می‌کنیم. تیم‌ استراتژی ما با کارفرمایان در جلسات متعدد تعامل دارند تا تجربه‌ی کاربری ویژه و متفاوتی برای کارفرما ایجاد شود. نوژن بنا دارد تا برون‌سپاری را به ابزاری قدرتمند برای شرکت‌های نوپا تبدیل کند تا هزینه‌های اولیه‌ی راه‌اندازی بستر مورد نیاز آن‌ها به حداقل برسد.

03

خدمات نوژن

همه چیز را به نوژن بسپارید.

ما نیازِ سیستم شما را می‌بینیم.

اعتقاد نوژن بر دقت، سرعت و بهینگی است. عادلانه قیمت می‌دهیم و اصولی پروژه را به پایان می‌رسانیم.

توسعه و طراحی وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن

طراحی کنش‌گرا یا RESPONSIVE
وب‌سایت حرفه‌ای‌ترین واسط ارتباطی بین کسب و ‌کار شما و مشتریان‌تان است. به همین دلیل نوژن با توجه ویژه به طراحی حرفه‌ای، سریع و کارآمد پلت‌فرم آنلاین کسب‌ و کار شما می‌پردازد.
عملکرد وب اپلیکیشن شما عامل مهمی در رضایت‌مندی مشتریان‌تان است و نوژن با در خاطر داشتن این مسئله و طراحی برنامه عملیاتی ویژه‌ی کسب و کار شما، وب‌اپلیکیشینی با دارا بودن تمامی خدمات موردنظرتان را در بهینه ترین زمان ممکن توسعه و طراحی می کند.
توسعه‌دهندگان نوژن با دید مهندسی، عملیاتی و زیبا‌شناسی به نیاز‌های شما نگاه‌ می‌کنند و پروژه‌ی نهایی را به نحوی توسعه می‌دهند که بر روی هر دیوایسی به صورت ریسپانسیو اجرا شود.

توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS

ارائه اپلیکیشن در اپ استور رسمی اپل
نوژن طرح و ایده شما را به محصولات واقعی و قابل استفاده تبدیل می‌کند. ایجاد برنامه‌های بومی موبایل در IOS و ANDROID با حرفه‌ای ترین متود ها، طراحی UI و UX منحصر به فرد و همراهی تیم تجربه کاربری در تمام فرآیند های توسعه برنامه، بخشی از خدمات نوژن در بخش توسعه اپلیکیشن موبایل می‌باشد. نوژن به سادگی امکان ارائه اپلیکیشن شما در استور‌های داخلی را دارد. همچنین با توجه به دغدغه‌ی صاحبان اپلیکیشن‌های iOS نوژن امکان ارائه‌ اپلیکیشن ها در اپ استور را دارد.

تنظیمات دیتاسنتر و سرور

زیر‌ساخت یکپارچه و با توجه به تکنولوژی روز
پیدا کردن هاست مناسب، تهیه دامین خوب، تصمیم بین انبوه شرکت‌های موجود برای این خدمات، زمان گیر و کلافه کننده است. نوژن با امکانات و تجربه‌ی چندین ساله‌ی توسعه‌دهندگانش در زمینه سرویس‌های آنلاین، نیازمندی‌های سیستم آنلاین مورد نظر شما را بررسی می‌کند و سپس هاست، سرور و هر مورد دیگری که در مسیر پروژه پیدا شود را تامین و مدیریت می‌کند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و کمپین‌های آنلاین

گام به گام تا نقش‌آفرینی درخشان کسب و کار شما در فضای مجازی
برندینگ مناسب در فضای دیجیتال، پیشرفت یک استارتاپ یا کسب و کار را تضمین می‌کند. نقطه‌ی شروع فرایند برندینگ، در موفقیت یا شکست کمپین‌ها اهمیت زیادی دارد. نوژن با به کارگیری های استراتژی‌های تست‌شده همگام با علم روز دنیای مارکتینگ برای شما برنامه‌ی هدف مندی را تنظیم می‌کند همراه با شما در فرآیند اجرای آن حضور دارد.

طراحی حرفه ای UI و UX

واسط کاربری و تجربه کاربری حرفه‌ای
وب‌سایت شما مهم‌ترین راه ارتباط با جهان آنلاین است. تیم طراحی با در نظر داشتن تمام اصول و تکنیک های UI UX وایرفریم و زیرساخت گرافیکی وب‌سایت و اپلیکیشن شما را طراحی می‌کنند و با همراهی و نظرات تیم توسعه آن‌را تا حد امکان بهینه‌تر می‌کنند. در تمامی مراحل توسعه تیم‌های طراحی و توسعه با هم در ارتباط و همگام هستند تا پروژه نهایی، طرحی در شان کسب و کار شما و مطابق با ترند های جهانی باشد.

خدمات بهینه‌سازی موتور‌های جستجو (SEO)

دیده شدن مهم‌ترین اصل است!
در بین انبوه وب‌سایت‌های آنلاین، دیده شدن وب سایت شما در صفحه اول برگ برنده‌ی کسب و کارتان است. ما با استفاده از به روز ترین متدلوژی ها وب سایت شما را بهینه می‌کنیم. کارشناسان seo در نوژن از تمام جزئیات الگوریتم‌های گوگل مطلع هستند و با بهترین ریت و بالاترین سرعت، seo وب‌سایت شما را ارتقا می‌دهند.

04

درخواست پروژه

اگر پروژه ای دارید و یا هنوز به مرحله اجرایی کردن آن نرسیدید، کارشناسان ما برای مشاوره دادن به شما آماده هستند. فقط کافیست با ما در ارتباط باشید.

فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید، کارشناسان ما برای بقیه موارد با شما در ارتباط خواهند بود. و اگر دوست دارید فرآیند کاری از ابتدا تا تحویل پروژه را بدانید به صفحه مشاوره سری بزنید.