NOZHAN

خدمات نرم افزاری و آنلاین ما در راستای ارتقای کسب و کارها در گستره دیجیتال

ما نیاز سیستم شما را می‌بینیم

چگونه کسب و کارمان را آنلاین کنیم؟

ورود به دنیای دیجیتال نیاز به ایده ای منظم و منسجم در قالب یک مدل کسب و کار آنلاین دارد. آنلاین شدن غیر اصولی و بی برنامه کسب وکار های سنتی، مسئله پررنگ کمبود (حتی گاهی در محدودیت مالی، نبود) نیروی فنی در کسب و کار ها را مطرح می‌کند.

در بلاگ نوژن از فرایند آنلاین شدن کسب و کار های سنتی بخوانید.

معمولا نیاز های کسب و کار سنتی شما برای آنلاین شدن کاملا مشخص هستند، یک سایت، شاید یک اپلیکیشن و قطعا پلتفرم های اجتماعی…گاهی هم کسب و کاری نیاز به اتوماسیون پیشرفته و یک پلتفرم آنلاین برای مدیریت آن نیاز دارد!

ولی مسیر دیجیتالی شدن، مسیری غیر قابل پیش‌بینی و حساس است. روند ها روز به روز تغییر می‌کنند، تکنولوژی ها آپدیت می‌شوند و خواسته کاربران تغییر شکل پیدا می‌کند.

ما فقط کسب و کار و ایده شما را نمی‌بینیم، گاهی دوراندیشی و آرزوی شما برای سیستم‌تان بهترین چشم اندازِ کسب و کار در سال های بعدی است… ما به شما قول می‌دهیم، که همه چیز را می‌بینیم…چه نیاز های ملموس، چه نیاز های غیرقابل پیشبینی.

دلیل اطمینان ما، تخصص ما و دید ما به بازار آنلاین است.

خدمات شرکت نرم افزاری نوژن

راهکار های ما در نوژن در حوزه ساخت اپلیکیشن های موبایلی برای پلتفرم های iOS و اندروید، وب سایت و اپلیکیشن های تحت وب برای سازمان ها، سامانه ها و کسب و کار های محلی تعریف می‌شوند. همچنین با توجه به دورنمای روشن کسب و کار های دیجیتال، ما امکان طراحی و پیاده سازی پلتفرم های کسب و کار را در هر سطحی با استفاده از کلان داده و مدلسازی های با کمک هوش مصنوعی داریم.

دیدگاه طراحان سیستم در نوژن این است که هویت بصری باید آینه‌ی هویت برند باشد. به یکپارچگی و مفهوم فراگیر در سامانه ها اعتقاد زیادی داریم و برای رسیدن به زمینه ای مشترک با ایده‌ی مشتریانمان زمان زیادی می‌گذاریم.

ما به اشتراک گذاری تجربیاتمان در مسیر توسعه و طراحی سیستم‌های آنلاین علاقه زیادی داریم، تردید نکنید و با ما برای دریافت مشاوره تخصصی در ارتباط باشید.

فرایند های اجرایی نوژن بر مبنای شفافیت و تسریع فرایند توسعه بهینه پروژه های نرم افزاری طراحی شده است.