NOZHAN

نوژن را بیشتر بشناسید

شرکت آرمان پردازان نوژن در سال ۹۵ توسط تعدادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور تاسیس شد. تیم‌ نوژن با هدف پاسخ‌گویی به گستره‌ی نیاز‌های کسب و کار‌ها، به سرعت گسترش پیدا کرد و امروز قابلیت و توانایی پشتیبانی همه جانبه از همه نیاز‌های آنلاین استارتاپ‌ها، کسب و کار‌ها و اشخاص را دارد.

هدف ما، مشارکت در پروژه‌های نو‌آورانه و پاسخ‌گویی به چالش‌های پیش‌روی کسب و کار‌های مختلف در حوزه‌ی خدمات آنلاین است. تیم‌های تخصصی و حرفه ای نوژن با رویکردی جدید مسائل و خواسته‌های مشتریان را تحلیل می‌کنند و راهکاری سازنده برای هر مسئله پیدا می‌کنند.

نوژن سبز و تنومند است و نوژنی ها آرمان پردازانی مطمئن.

چرا آرمان پردازان نوژن را برای توسعه پلتفرم آنلاین خود انتخاب کنید؟

نگاه ما به ایده‌ها و نیاز مشتری، نگاه یک نقاش به بوم نقاشی است. ما فرصت ها را بررسی می‌کنیم، زیرساخت را آماده می‌کنیم و محصول نهایی را توسعه می‌دهیم

ویژگی های متمایز‌کننده نوژنی ها...

تجربه‌ی آنلاین شدن همراه با نوژن

با توجه به هزاران وب‌سایت و سرویس اینترنتی موجود، خاص بودن در دنیای آنلاین کار مشکلی است. ما در نوژن اهمیت برند شدن و متمایز بودن شما را درک می‌کنیم و با در نظر داشتن ظرفیت و امکانات سرویس‌تان، طراحی UI و UX حرفه‌ای و خاصی برای‌ پلتفرم آنلاین‌تان ارائه می‌دهیم.

با توجه به هزاران وب‌سایت و سرویس اینترنتی موجود، خاص بودن در دنیای آنلاین کار مشکلی است. ما در نوژن اهمیت برند شدن و متمایز بودن شما را درک می‌کنیم و با در نظر داشتن ظرفیت و امکانات سرویس‌تان، طراحی UI و UX حرفه‌ای و خاصی برای‌ پلتفرم آنلاین‌تان ارائه می‌دهیم و توسعه وبسایت و اپلیکیشن شما به صورت سفارشی شده و انحصارا برای کسب و کار شما انجام می‌شود.

تجربه‌های دنیای امروز تکنولوژی ثابت کرده‌اند که ارتباط مداوم با مشتری و فازبندی تحویل کیفیت خروجی پروژه را افزایش می دهد. متدلوژی چابک سیستم موفق را با سرعت بالا و هزینه کم طراحی می‌کند. تیم تخصص محورِ نوژن بر این متدولوژی مسلط است و با بالاترین سرعت، در کمترین زمان و با نیروی محدود پروژه شما را به انجام ‌می‌رساند.

ما مشورت کردن، مشاوره دادن و انتقال تجاربمان در زمینه‌ی کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک را دوست داریم. خط‌ تلفن‌های نوژن، باکس‌های ایمیل و همه راه‌های ارتباطی ما برای مشاوره باز‌ هستند. مشاورین و کارشناسان ما علاقه ویژه‌ای به موشکافی مسائل و پیداکردن امکان و فرصت‌های آن‌ها دارند.

نوژنی ها خود را مسئول در قبال هر خط کد پروژه‌ی شما می‌دانند. تا زمانی که انحصار کد‌های نوشته شده متعلق به نوژن باشد ما تضمین می‌کنیم که هر مشکل احتمالی در برنامه‌ها را عیب‌یابی و رفع خواهیم کرد.

توسعه یکپارچه و پشتیبانی همه جانبه

کسب و کار آنلاین‌تان
را به متخصصین نوژن بسپارید

iOS developementAndroid developementPYTHONREACT nativeSWIFTSEO