NOZHAN

طراحی سایت و وب اپلیکیشن

در دنیای فناوری امروزی، طراحی سایت پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار آنلاین است.
وب سایت مانند کارت ویزیت آنلاین برای معرفی شما است که کاربران را با گستره خدمات شما و مهم تز از همه، با شما آشنا می‌کند.
سایت با تمرکز بر محتوا و وب اپلیکیشن با تمرکز بر تعامل با کاربران هرکدام توانایی به دوش کشیدن بخشی از بار کسب و کار در دنیای دیجیتال را دارند.
مهم پیاده‌سازی اصولی این سرویس‌ها با توجه بر هویت برند‌ها و در نظر داشتن بهترین تجربه کاربر در سایت یا وب‌اپلیکیشن است.

وب سایت حرفه‌ای‌ترین واسط ارتباطی بین کسب و ‌کار شما و مشتریان‌تان است.

کاربران اینترنت روز به روز در حال گسترش هستند، و صاحبین کسب و کار با طراحی سایت، هوشمندانه خود را در معرض دید بازدیدکنندگان زیادی قرار می دهند.

تاثیرگذاری یک وبسایت در دید مخاطب، ظاهر حرفه ای و تطبیق پذیری آن با تمام دستگاه های هوشمند، موارد مهمی هستند که صاحبین کسب و کار هنگام سفارش طراحی وبسایت خود باید در نظر داشته باشند.

از سوی دیگر وب اپلیکیشن امکان تعامل با کاربر را برای بیزینس ساده‌تر می‌کند. وب اپلیکیشن بعد از مدتی می‌تواند اطلاعات به دست آمده از کاربران را با تحلیل و بررسی بهتری در اختار صاحب کسب و کار قرار دهد و با امکان استفاده آفلاین از آن‌ها کاربر دسترسی آسان‌تری به خدمات خواهد داشت.

چه سایتی مناسب کسب و کار شما است و قیمت طراحی سایت چقدر است؟

انتخاب بین قالب های سایت آماده و یا طراحی اختصاصی سایت، یکی از بزرگترین معضلات در ابتدای ورود کسب و کار ها به دنیای دیجیتال است. در این مرحله، بررسی دقیق نیاز های کسب و کار، امکان سنجی در بازار کسب و کار و توجه به عملکرد رقبا می تواند به کسب و کار دورنمایی برای انتخاب بهترین پلتفرم دیجیتال را بدهد. به طور کلی قالب های آماده، در توسعه پذیری، گسترش پذیری و مقیاس پذیری آینده سایت محدودیت ایجاد می‌کنند.

طراحی سایت اختصاصی که گستره‌ی سایت فروشگاهی تا وب اپلیکیشن درخواست تاکسی و یا یک مجله اینترنتی را می‌تواند پوشش دهد، درصورتی که اصولی انجام شود، امکان مقیاس پذیری و گسترش بر اساس نیاز های آینده کسب و کار را نیز خواهد داشت. همچنین، زمانی که سایت بدون محدودیت های قالب های آماده توسعه داده شود، امکان پیاده سازی طرح های خلاقانه متناسب با هویت بصری کسب و کار نیز وجود دارد.

قیمت، یکی از فاکتور های مهم در انتخاب شرکت نرم افزاری برای طراحی سایت است. طبیعتا قیمت بستگی به عوامل متفاوتی دارد و زمانی که طراحی سایت به صورت اختصاصی انجام می‌شود، امکان تعیین یک هزینه واحد برای تمامی سایت ها وجود ندارد.

بررسی تمامی عوامل درگیر در توسعه سایت، از UI و UX تا Back-end سیستم و زبان توسعه Front-end، به کسب و کار ها کمک می‌کند تا هزینه طراحی سایت را درک کنند. شفاف بودن شرکت نرم افزاری نوژن در ارائه جزئیات و عوامل تاثیر گذار در هزینه های طراحی به هنگام ارائه پروپوزال، بررسی و مقایسه قیمت های طراحی سایت را برای کسب و کار تسهیل می‌کند.

طراحی سایت، اولین و مهم ترین گام در مسیر دیجیتالی شدن کسب و کار است. در این مسیر، هزینه ها زمانی که در راستای دسترسی به کیفیت بالاتر باشند در بلند مدت به صورت سرمایه گذاری پرسود خود را نمایش می‌دهند.

عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت

نمونه محصولات رزومه نوژن

پلتفرم گنجه

گنجه، مارکت پلیس فروش لباس و اکسسوری است.

برای مشاهده صفحه گنجه، کلیک کنید

سامانه زنجیره تامین

سامانه زنجیره تامین، سامانه‌ای پنج سویه، همراه با سرویس هایی برای کاربران، پیک و مدیریت است.

برای مشاهده صفحه سامانه زنجیره تامین، کلیک کنید

در صورتی که مایل هستید در رابطه با طراحی سایت و وب اپلیکیشن اطلاعات بیشتری داشته باشید، با کارشناسان نوژن در ارتباط باشید.

از بلاگ نوژن

مطالب مرتبط با طراحی سایت و وب اپلیکیشن را در بلاگ نوژن دنبال کنید

PWA یا وب اپلیکیشن پراگرسیو چیست؟

  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

اپلیکیشن پراگرسیو یا PWA از کجا آمد از اواسط سال ۲۰۱۸،  ترافیک بر پایه وب‌سایت به وجود آمده از درگاه بروزر‌های موبایلی نسبت به لپ‌تاپ و دسکتاپ بیشتر بود. دو عامل تاثیر…

قالب‌ های سایت آماده برای کسب و کار

  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

سایت راحت‌ ترین و در دسترس ترین راه برای آنلاین و به روز بودن یک کسب و کار است. بیزینس ها در هر مقیاس و موقعیت جغرافیایی، برای گسترش فعالیت…

PWA یا وب اپلیکیشن پراگرسیو چیست؟

  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

اپلیکیشن پراگرسیو یا PWA از کجا آمد از اواسط سال ۲۰۱۸،  ترافیک بر پایه وب‌سایت به وجود آمده از درگاه بروزر‌های موبایلی نسبت به لپ‌تاپ و دسکتاپ بیشتر بود. دو عامل تاثیر…

قالب‌ های سایت آماده برای کسب و کار

  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

سایت راحت‌ ترین و در دسترس ترین راه برای آنلاین و به روز بودن یک کسب و کار است. بیزینس ها در هر مقیاس و موقعیت جغرافیایی، برای گسترش فعالیت…

سایر خدمات نرم افزاری نوژن برای ارتقای کسب و کار ها در گستره آنلاین