NOZHAN

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل حرفه ای

طراحی و ساخت اپلیکیشن اختصاصی

آمار و ارقام ثابت می‌کنند که استفاده از گوشی موبایل روز به روز در حال افزایش است. مسلما در چنین دنیایی، یک اپ داشتن، لازمه بقای بسیاری از کسب و کار ها است. نقش اپلیکیشن موبایل در کسب درآمد آنی، ارتباط مستمر با مشتری و گسترده‌تر کردن افق های کسب و کار، زمینه ساز جا افتادن نیاز اپ ساز ها در جامعه فناوری بوده است.

اپلیکیشن موبایل و رشد حرفه ای کسب و کار

اپ بعد از سایت، حرفه ای ترین ظاهر دیجیتال را به کسب و کار شما می‌دهد. داشتن یک اپ می‌تواند به سادگی شما را در یک بازار رقابتی متمایز کند اگر:

  • ساخت اپ با ایده ای خلاقانه همراه باشد یا ایده آن متفاوت و متمایز باشد
  • اپ جذابیت بصری داشته باشد و تجربه کاربری رضایت بخشی را ایجاد کند.
  • اپ بتواند حداقل یک نیاز کاربر را رفع کند.
  • اپ شما برای سیستم عامل های iOS و اندروید قابل اجرا باشد

دو پارامتر مهم در انتخاب شرکت اپلیکیشن ساز

  • ارتباط ملموس بین هویت برند و هویت بصری اپلیکیشن

این هماهنگی در همه‌ی ابعاد یک کسب و کار باید حس شود، از سربرگ و کارت ویزیت گرفته تا سایت و اپلیکیشن کسب و کار. در نوژن رویکرد ما رسیدن از هویت برند به هویت بصری اپلیکیشن با در نظر گرفتن سلیقه کاربران سیستم می‌باشد.

  • طراحی تخصصی و حرفه ای اپلیکیشن، با قیمت های منصفانه

قیمت فاکتور مهمی در انتخاب شرکت اپ ساز است. پارامتر های متعددی روی قیمت تاثیر می‌گذارند و در نهایت در عمده موارد، صاحب کسب و کار از دردسر اپ داشتن می‌گذرد و به یک سایت پیش ساخته راضی می‌شود.
تجربه نشان داده است که اپلیکیشن در صورت حرفه ای بودن، به رشد کسب و کار کمک بسزایی می کند. گاهی قیمت بالا، کوچک ترین کاری است که برای رسیدن به کیفیت می‌توانید بپذیرید.
قیمت های کارشناسی و شفاف برای هر بخش از یک اپلیکیشن، به شما در پیدا کردن و مناسب دانستن یک شرکت نرم افزاری کمک بزرگی می‌کنند.

حرفه ای اپ دار شوید و اپ ساز بودن را به حرفه ای ها بسپارید.