پلتفرم کافه گردی آنلاین اپتایزر

این سامانه با تارگت قرار دادن کافه‌ها و مخاطبین کافه‌گرد قصد ایجاد تجربه کاربری متفاوتی در صنعت کافه‌ و رستوران دارد. از ویژگی‌های اپتایزر، سفارش به صورت داخلی در کافه، ثبت سفارشات دلیوری و تیک اوی و یا رزرو غذا و میز در کافه می‌باشد. امکان ایجاد ایونت و خرید بلیت ایونت های کافه‌ها از دیگر امکانات اپتایزر است که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. ویژگی هوشمند سازی و آنالیز رفتار کاربران به اپتایزر امکان ترسیم گراف سلیقه کاربران را می‌دهد.

اپتایزر در بخش مدیریت، سامانه ای برای مدیریت سفارش‌های داخلی کافه و بیرون بر، ارسال‌های دلیوری، رزرو و مدیریت میزهای کافه و همچنین مدیریت و ایجاد ایونت ها می‌باشد. پنل مدیریت اپتایزر با ارائه امکانات حسابداری به کافه‌داران امکان چاپ رسید سفارشات و همچنین مدیریت لیست‌های رزرو ( ویتینگ لیست ) را می‌دهد.

زیر سامانه ها

اپلیکیشن کاربران اپتایزر

اپلیکیشن کافه گردی اپتایزر به صورت مجزا برای اندروید و iOS توسط تیم نوژن توسعه داده شد. کاربران در این اپلیکیشن امکان مشاهده کافه‌ها، اطلاعات تماس و لوکیشن آن ها را دارند.

کاربران می‌توانند در کافه مد نظر خود، میز و سفارش خود را رزرو کرده و پرداخت را از طریق درگاه امن بانکی، آنلاین پرداخت کنند. به هنگام حضور در کافه، کاربر، امکان فراخوانی ویتر و ثبت سفارش به صورت آنلاین را دارد.

ایجاد ایونت های جدید و یا خرید بلیت ایونت‌های ثبت شده، از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

دانلود اپتایزر

وب اپلیکیشن مدیریت کافه‌ها

این پنل برای مدیریت سفارشات، ویتینگ لیست و همچنین مدیریت ایونت‌ها برای کافه داران طراحی شده است. دسترسی مدیر و سایر پرسنل کافه با یوزر و پسوردهای متفاوتی ایجاد می‌شود. همچنین تمامی پرداخت‌ها، رزرو‌ها و ایونت‌های جاری قابل مشاهده در پنل مدیریت است.

مشاهده پنل مدیریت

تکنولوژی های مورد استفاده