NOZHAN

روند اجرایی و ارائه خدمات شرکت نرم افزاری نوژن

برای بسیاری از کسب و کارها فرایند انتخاب شرکت نرم افزاری مناسب و اعتماد به او، امری مشکل است. به همین دلیل با در نظر داشتن نیاز مشتریان عزیز به دریافت آگاهی اولیه و شناخت نسبت به روند اجرای پروژه ها، فازبندی مسیر رسیدن به عقد قرارداد و اجرای پروژه را برای شما شفاف سازی می‌کنیم.

مشاوره نوژن همیشه رایگان است!

ایده پردازی

شما کسب و کار/ شخص حقیقی یا فردی خلاق با ایدهای قوی هستید و به دنبال راهکاری نرم افزاری و یا تحت وب برای پیاده سازی و محقق کردن ایده خود میگردید. ایده و دورنمای ذهنی شما، به طبع مهم ترین قدم اولیه در راه رسیدن به کسب و کار ایدهآلشما در فضای انلاین است. با اندوخته تجربه نوژن در بازار کار، کسب و کار و استارتاپ، به همراه دید دیجیتال مشاورین، میتوانیم به شما در فرایند شکل گیری و سازمان دهی به ایده آنلاین کسب و کار و تحلیل نقاط ضعف و قوت آن کمک کنیم.در این مرحله، مشاورین فروش ما برای مشاوره رایگان و صحبت با شما آماده هستند.

مستند نیازمندی

مستند نیازمندی، سنگ بنای یک پروژه موفق است. ثبت دقیق این مستند در اجرای پروژه، پیدا کردن مسیر مناسب اجرای پروژه، برآورد ابعاد پروژه، امکان گسترش سامانه و برآورد هزینه نهایی، اهمیت زیادی دارد. این مستند از سمت مشتری با زبان عمومی ثبت می‌شود. به این معنا که شما، عینا خواسته های خود از سیستم، شرایط کسب و کار و پلتفرم های مدنظر را بیان می‌کنید.

هر بخش از این مستند ( که چند مورد آن در زیر ذکر شده است) به کارشناسان فنی ما در تهیه یک پروپوزال جامع کمک می‌کند.

ارائه پروپوزال

بعد از دریافت مستند نیازمندی‌ها، اتاق فکر نوژن فرایند مطالعه، بررسی و تحلیل درخواست شما را شروع می‌کند..

معمولی نباشید!

ماهیت خلاقانه جلسات نوژن و بررسی ریز طرح در حضور کارفرما باعث رشد ایده و طرح مسائل جدید می‌شوند و عموما نیاز‌هایی به ایده و طرح اولیه اضافه می‌شود که قبلا پیشبینی نشده بودند!

پروپوزال نوژن شامل دو بخش پرمیوم و استاندارد می‌باشند که در ارائه موارد آن مشخص می‌شود.

پروپوزال پرمیوم

در این پروپوزال علاوه بر ارائه راهکار های مورد نیاز برای پاسخگویی به نیاز‌ها و خواسته‌های کارفرما، ایده‌های کارشناسان نوژن که در جلسات اتاق فکر شکل گرفته در راستای بهبود اجرای طرح، ذکر می‌شوند.

در این حالت، نیازهای سنجیده نشده و راهکار هایی که گسترش و عمق گرفتن طرح و ایده کافرما را تسهیل می‌کنند، پاسخ داده می‌شوند. به دلیل ماهیت متفاوت، این پروپوزال در زمان اجرا و هزینه اجرا نسبت به حالت استاندارد تفاوت دارد.

پروپوزال استاندارد

این مدل پروپوزال، عینا مطابق با نیاز های مطرح شده در مستند نیازمندی است. در این پروپوزال راهکار اجرایی نوژن به طور کامل و در حالت بهینه ارائه شده است.

عقد قرارداد

همراه با قرارداد، برنامه زمان بندی و اجرایی پروژه نرم افزاری به کافرما ارائه می‌شود. در صورت توافق بر زمان بندی و خروجی هایی که در هر فاز به مشتری ارائه میشوند، ما وارد فاز اجرای پروژه می‌شویم.

به مجموعه نوژن خوش آمدید

شرکت نوژن بعد از قرارداد و در مسیر اجرای پروژه

وظیفه و تعهد ما به عنوان یک شرکت نرم افزاری، ارائه بهترین سرویس به کارفرما است. کارشناسان فنی ما بر اساس برنامه زمانبندی، فاز به فاز با توجه به منابع سیستم پروژه را پیش می‌برند.

ما در نوژن به مشتریانمان متعهدیم و متعهد می‌مانیم.

پایان پروژه به معنی پایان ارتباط ما نیست!

  • پشتبانی مستمر از محصول نرم افزاری تولید شده
  • گسترش پذیری و توسعه پذیری محصول
  • بهبود مستمر محصول

در صورتی که مایل هستید درباره فرایندهای اجرایی نوژن در پروژه های نرم افزاری اطلاعات بیشتری کسب کنید، با مشاوران نوژن در تماس باشید.

خدمات نرم افزاری نوژن برای ارتقای کسب و کار ها در گستره آنلاین